Norite pranešti naujieną?
gitana@krastietis.lt

Nemokama reklama


Facebook draugai

Ačiū už jūsų gerumą (0)

2014-10-28 16:32 | Arvydas Nekrošius

Sako, kad ruduo yar ypatingas metas, kai žmonės pradeda galvoti, kas yra nuveikta, kas padaryta. Milašaitiškiai nusprendė tarti AČIŪ tiems, kurie per pastaruosius metus atliko daug gerų darbų. Gerų darbų ne sau, bet visiems mums. Aktyviems žmonėms tas metų laikotarpis prabėgo tarsi akimirksniu. Ir štai išaušo ta diena, kai visi norėjome padėkoti prisidėjusiems prie gerų darbų Milašaičiuose. Jau trečius metus iš eilės padėkos vakare dalyvauja ne tik vietiniai milašaitiškiai, bet ir svečiai – šiais metais į Milašaičius atvyko Raseinių rajono savivaldybės tarybos narys Sigitas Vaičius, kaimynus iš Verėduvos atstovavo bendruomenės pirmininkas Vytautas Jucys, dainų autorius ir atlikėjas Albinas Stakauskas.

Specialistė kultūrai Ligita Kulišauskienė pasveikino susirinkusius ir palinkėjo gražaus vakaro. Padėkų teikimą pradėjome nuo jaunosios kartos. Visi suprantame, kad meilė geriems darbams prasideda nuo lopšio, nuo mažų dienų, t.y. nuo šeimos. Jei šeimoje yra skiepijamos bendražmogiškos vertybės, tai tokioje šeimoje dažniausiai išauga dori žmonės. Mūsų mergaitės – Jovita Žiuraityte, Lolita Žimailaite, Nomeda Kašinskaite, Karolina Kulišaukaite – padėjo tikrai daug: jos aktyviai dalyvavo tiek kultūriniuose, tiek bibliotekos organizuojamuose renginiuose. Jos, radusios laisvo laiko, atbėgdavo į salę ir padėdavo lankstyti balto popieriaus lapelius, taip kūrė grožį – t.y. baltąją gulbę. Manome, kad ši popierinė gulbė verta Milašaičių ir net Raseinių savotiško rekordo. Šiandien ji yra mūsų gerumo, ištikimybės moralinėms vertybėms ir vienybės simbolis. Atsidėkodama už kantrybę ir triūsą, kaimų bendruomenė „Milašaičių Dubysa“ nusprendė įsteigti atskirą prizą jaunimui – bilietus į kino teatrą Kaune. Šioje kelionėje aktyvias mergaites lydės specialistė kultūrai Milašaičiuose Ligita Kulišauskienė ir vyr. bibliotekininkė Violeta Jarilinienė.

Jau trečiąjį kartą padėka buvo įteikta Ariogalos kaimiškosios seniūnijos seniūnui J. Labanauskui. Kodėl? Paprasčiausiai dėl to, kad jis visada pataria ir niekada neatsisako padėti nė vienam. Mums jis – pats geriausias seniūnas. Jis – nuoširdus žmogus su šildančiu žvilgsniu, kurio dėka pražysta geri darbai. Būtent tokiais žodžiais V. Jarilinienė apibūdino šį žmogų. Mes be galo dėkingi esame ir Milašaičių seniūnaitei L. Jokilaitienei. Renginio vedėja pasakė, kad tegul sėkmė iš mūsų dėkingumo jai surenčia tvirtovę, kurioje gerumas ir palaima ją lydėtų.

Padėka buvo įteikta ir Nidai bei Antanui Gedminams, kurie ne tik myli gėles – tulpes, bet visiems norintiems dovanojo įvairiausių tulpių svogūnėlius. Jiems buvo palinkėta, kad laimė skleistųsi tarsi tulpės žiedas, džiaugsmas te lankytų kiekvieną dieną. Renginio metu sužinojome, kad sekančiais metais tulpių rojus pasipildys ne mažiau kaip dešimčia naujų tulpių rūšių. Eilinį kartą Nida ir Antanas nustebino mus visus, kai į salę įnešė ir seniūnaitei Laimutei dovanojo 4 m. aukščio tulpmedį. Tuomet galutinai supratome, kad meilė tulpėms jau virtusi nepagydoma liga, kuri nėra pavojinga, nes žmonėms suteikia tik džiaugsmą.

Padėkos už gerus darbus buvo įteiktos ir Danutei Pranskienei, Ritai Daujutienei, Antaninai Šulienei, Reginai Žiuraitienei, Marijonai Adomaitienei. Nuoširdus ačiū už paramą organizuojant visuomeninius renginius buvo tartas ir Valdui Kulišauskui.

Vakaro metu skambėjo muzika, gitara grojo ir savo kūrybos bei liaudies dainas dainavo bardas Albinas Stakauskas, Milašaičių kultūros namų mergaičių duetas atliko visiems gerai žinomus muzikinius kūrinius. Po padėkomis pasirašė šventės – Padėkos vakaro – iniciatoriai: specialistė kultūrai Ligita Kulišauskienė, bibliotekininkė Violeta Jarilienienė, seniūnaitė Laimutė Jokilaitienė ir kaimų bendruomenės „Milašaičių Dubysa“ pirmininkas Nerijus Jarilinas. Kaip viskas atrodo paprasta – kartais reikia tik nuoširdaus ir šilto padėkos žodžio, kad geri darbai gimtų mūsų širdyse ir pražystų vis nuostabesniais žiedais. Organizatoriai yra tikri, kad ir sekančiais metais galės tarti stebuklingą AČIŪ, nes mato, kad kasmet besistengiančių padėti vieni kitiems ratas Milašaičiuose vis didėja. Ir tikrai Motina Teresė buvo visiškai teisi sakydama, kad „nebūtina daryti žygdarbių, visai pakanka mažų dalykėlių, atliktų su didele meile“. Tad darykime kartu gerus ir prasmingus darbus visų mūsų labui!

Violeta Jarilinienė

Griežtai draudžiama kraštietis.lt paskelbtą informaciją naudoti kitose interneto svetainėse, tradicinėse žiniasklaidos priemonėse, kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį be raštiško kraštietis.lt įkūrėjo sutikimo, o jei sutikimas buvo gautas, būtina nurodyti kraštietis.lt kaip pirminį informacijos šaltinį ir naudoti aktyvią kraštietis.lt nuorodą.

Komentarai (0)

Komentarų nėra


Rašyti komentarą

Už komentarų turinį tiesiogiai ir individualiai atsako juos paskelbę lankytojai, todėl kraštietis.lt skatina komentuoti atsakingai ir gerbti kitų skaitytojų nuomonę. Mes pasiliekame teisę pašalinti tuos skaitytojų komentarus, kurie yra nekultūringi, pažeidžia įstatymus.

* - būtina užpildyti.


Visos teisės saugomos Visos teisės saugomos

Visos teisės saugomos. © 2014-2024 kraštietis.lt

Kopijuoti, dauginti, platinti ar kitaip atgaminti puslapio turinį galima tik gavus raštišką kraštietis.lt sutikimą.

krastietis.lt - Raseinių naujienos vertinamos 5.0 balais iš 5 , remiantis 32 skaitovų vertinimais.