Facebook draugai

Raseinių raj. seniūnijų vasaros sporto žaidynės (akimirkos) (1)

2014-07-06 18:26 | Airinas Jermolajevas

Liepos 5-ąja dieną, raseiniškiai, rajono gyventojai rinkosi į gražų miestelį Nemakščius. Tenai vyko Raseinių raj. seniūnijų vasaros sporto žaidynės, po jų koncertavo Liveta ir Petras Kazlauskai iškart po koncerto vyko apdovanojimai. Žaidynių akimirkas įamžinome nuotraukose o šventinį koncertą video medžiagoje. Kviečiame pažiūrėti.
Šaškių varžybose trečiąją vietą užėmė Ariogalos seniūnija, antrąją – Raseinių miesto seniūnija, nugalėtojais tapo Ariogalos miesto šaškių komanda.
Parko tinklinio rungtyje trečiąją vietą užėmė Ariogalos seniūnijos tinklininkai, antrąją – Viduklės seniūnijos, pirmąją – Ariogalos miesto seniūnijos tinklininkai.
Krepšinio 3×3 rungtyje 20-40 m. amžiaus grupėje trečiąją vietą iškovojo Girkalnio seniūnija, antrąją – Raseinių seniūnija, čempionais tapo Raseinių miesto seniūnija.
Krepšinio 41 ir vyr. metų amžiaus grupėje trečiąją vietą užėmė Šiluvos seniūnija, antrąją vietą užėmė Raseinių miesto seniūnija, nugalėjo Viduklės seniūnijos krepšininkai.
Virvės traukime trečia liko Paliepių seniūnija, antrąją vietą iškovojo Nemakščių seniūnija, nugalėjo Betygalos seniūnijos virvės traukikai.
Futbolo 5×5 varžybose trečiąją vietą iškovojo Raseinių seniūnija, antrąją vietą – Viduklės seniūnija, nugalėjo Ariogalos miesto seniūnijos futbolininkai.
Automobilio tempimo rungtyje trečiąją vietą iškovojo Raseinių seniūnija, antrąją – Viduklės seniūnija, nugalėjo Pagojukų seniūnija.
Seniūnų trikovės rungtyje trečiąją vietą iškovojo Raseinių miesto seniūnija, antra liko Ariogalos seniūnija, na o nugalėjo Pagojukų seniūnijos seniūnas.